INTERNETINIS KURSAS
- 60% NUOLAIDA!

"SUPER SMEGENYS" - smegenų ir atminties treniruočių dirbtuvės

Sužinok, kaip užkirsti kelią silpnėjančiai atminčiai, kol dar ne vėlu.

Su tarptautinio lygio lektore Sandrija Kudirkaite

ŠIAME KURSE SUŽINOSITE:

Suformuosite įprotį aktyvuoti smegenų veiklą ir reikalui esant greitai “užkurti” mąstymo procesą.

Gebėsite atsiminti bet kokio žmogaus vardą tik jam prisistačius.

Išmoksite lavinančius ST (smegenų treniravimo) žaidimus - pratimus, kuriuos galėsite taikyti ne tik savarankiškai, bet ir kaip lavinančius žaidimus su draugais ir namiškiais. 

Išmoksite pratimų, neleidžiančių smegenims pasenti anksčiau laiko. 

Įvaldysite būdą prisiminti svarbią informaciją net ir patyrus emocinį stresą.

Išlavinsite ITK įgūdį, leidžiantį prisiminti bet kokią informaciją: pirkinių sąrašą, adresą, žmonių vardus, telefono numerius ar datas.

Naudosime ANT (automatinių minčių) metodika, kuri išlaisvins didžiulį smegenų potencialą.

Gebėsite naudotis PEG metodika, kuri duoda teigiamus atminties pokyčius jau kelių minučių bėgyje. 

Perprasite TIP metodiką, padedančią įsiminti pačius sudėtingiausius pavadinimus.

KURSAS YRA SKIRTAS ŽMONĖMS, KURIE:

Skundžiasi silpna atmintimi.

Tiems, kurių atmintis silpnėja, besikeičiančių hormonų įtakoje.

Sunku susikoncentruoti.

Nori išlaikyti gerą atmintį net ir stresinėje situacijoje.

Nori būti įkvepiančiu pavyzdžiu savo vaikams ir anūkams.

Nori išvengti senėjimo požymių mąstyme.

Nori išvengti senėjimo požymių mąstyme ir “išlaikyti” protą aiškų, jauną ir aktyvų.

MOKYMŲ PROGRAMOS AUTORĖ:

Sandrija Kudirkaitė - tarptautinio lygio saviugdos, verslo, pardavimų bei motyvacijos trenerė ir koučerė, gyvenimo gerovės ekspertė, savo praktikoje naudojanti ne tik naująsias mokymo technologijas, bet ir senovės kultūrų metodus. 

Įgijusi gydytojos išsilavinimą, turėdama 10 metų darbo patirtį, pradinius verslo įgūdžius formavo, atidarydama savo privačią praktiką. Sėkmingai suformavus klientų srautus ir įtvirtinus aukštą aptarnavimo kokybę, šį verslą pardavė ir pasirinko tarptautinės rinkodaros sritį.
Asmeninė 15 metų jogos praktika ir Himalajų Sidha Jogos akademijos absolventė.

Profesinių žinių Sandrija sėmėsi pas tokius garsius pasaulio trenerius ir motyvatorius, kaip T.Harv Eker, Blair Singer, Larry Gilman, Anthony Robins, Joseph McClendon, ne tik mokydamasi , bet ir savanoriaudama jų programose. 

Profesionalioje sąskaitoje - šie tarptautiniai sertifikatai:
* “Train The Trainers”
* “Making The Stage”
* “Ultimate personal development program”
* “Guerilla Business Intensive”
* “Master Facilitator”
* “Master of Self Expression”
* “Little Voice Mastery”

Išskirtinis lektorės braižas - ryškūs, gyvi, dinamiški, interaktyvūs mokymai su ypač jautriu ir giliu požiūriu į dalyvį, patiekiant ne tik teorines žinias, bet ir praktinius sprendimus bei motyvaciją veikti nedelsiant.

Per daugiau kaip 20 metų Sandrijos mokymuose ir seminaruose dalyvavo per 80 000 žmonių įvairiose Europos, NVS ir Azijos šalyse. Daugelis jų ir po dešimtmečio įvardina Sandriją kaip reikšmingą jų gyvenimo ir verslo filosofiją formuojančią mokytoją. Jos mokymai - tai unikali gydytojos, verslininkės, jogos mokytojos ir psichologės sintezė, dovanojanti žmogui kelionę į aukštesnįjį save.

Labai naudingas kursas. Jis man padėjo suprasti, kaip veikia mano smegenys. Sužinojau, ko joms reikia, kad geriau funkcionuotų, nepavargtų ir daugiau atsimintų. Jau keletą metų reguliariai naudoju technikas vardams atsiminti, kurias išmokau kurso metu. Taip pat sėkmingai ir efektyviai naudoju technikas, skirtas didelio informacijos kiekio įsiminimui.
Amandas

Kursą įsigijau tik dėl vienos priežasties - kad galėčiau paskatinti savo sūnų mokytis kartu. Buvo smagu atlikti namų darbų pratimus drauge. Jeigu kuris nors norėdavo patingėti, kitas įkalbėdavo juos padaryti pagal grafiką. Tik dabar suvokiu, kad tokiu būdu galėjau jam suteikti svarbią gyvenimo pamoką. Bet pabaigus kursą pastebėjau, kad nuolatos naudoju duotas technikas ir gyvenime, ir darbe. Iki šiol smagiai stebinu savo klientų grupes gebėjimu atsiminti visų vardus. Buityje labai padeda suformuotas įprotis prisiminti pirkinių sąrašą neužsirašius. 
Bet didžiausia pagalba- tai speciali technika, leidžianti bet kada iš smegenų ištraukti didelį kiekį informacijos ir atsiminti pasiruoštus pranešimus ir paskaitas. Ši investicija atsipirko su kaupu.
Sandrija

SPECIALUS PASIŪLYMAS GALIOJA TIK ŠIANDIEN

Daugiau nei 80 tūkst. žmonių sudalyvavo renginiuose ir pasitikėjo saviugdos trenerės Sandrijos Kudirkaitės taikomomis metodikomis ir pasiekė norimus rezultatus

AKCIJA DABAR: - 60% NUOLAIDA!
98 EUR VIETOJE 245 EUR

countdown
00Hours00Minutes00Seconds

1 Žingsnis: Kontaktinė informacija  
Vardas ir pavardė
El. Paštas
Tel. Numeris
2 Žingsnis: Apmokėjimo Informacija
Kreditinės kortelės numeris:
CVC kodas:
Mėnesio galiojimas
Metų galiojimas
Prekė
kaina
98 eur.
37 eur.
Rekvizitai norintiems už kursą apmokėti savarankiškai banko pavedimu:
GAVĖJAS: PSICHOLOGIJOS MOKYMŲ CENTRAS, UAB
SASKAITOS NR.: LT867300010167541661
 SUMA: 98 EUR

PAVEDIMO PASKIRTYJE įrašykite: "SUPER SMEGENYS" ir savo elektroninį paštą ir telefono numerį (kuriais bus atsiųsti prisijungimai į kursą)
_____________________________________________________
! PASTABA: jei jūsų bankas neleidžia įrašyti "@" ženklo, rašydami savo elektroninį paštą, šį ženklą praleiskite.
_____________________________________________________
Turite daugiau klausimų? Susisiekite:
 agne@psichologijoscentras.eu
+37062404667
 Štai ką jūs gausite:
  • ​4 savaičių kursą, kurį gyvų internetinių sesijų metu ves Lektorė Sandrija Kudirkaitė. Visi, kas nespės sudalyvauti tiesioginėse transliacijose, kurso įrašą galės peržiūrėti vėliau ir mokytis savu tempu.
  • ​Mokymų pradžia: 2022.11.29
  • ​VISO net 8 valandos interaktyvaus mokymosi pagal akseleruoto mokymo ir sugestologijos principus.
  • ​​Praktinius ir trumpus namų darbus po kiekvieno susitikimo, kurie padės treniruoti atmintį ir išvengti smegenų senatvės anksčiau laiko.
  • Įvaldysite specialias technikas, leidžiančias bet kada iš smegenų ištraukti didelį kiekį informacijos, atsiminti pačius sudėtingiausius pavadinimus, skaičius ir kurios išlaisvins didžiulį smegenų potencialą.
  • DOVANŲ: S. Kudirkaitės paskaitą "5 būdai, kaip suvaldyti nerimą ir išvengti chaoso galvoje", kurioje sužinosite, kaip nepasiduoti išoriniam spaudimui, suvaldyti nerimą bei  paleisti probleminę situaciją, jeigu jos negali išspręsti čia ir dabar.

7 dienų pinigų gražinimo garantija

Mes esame užtikrinti pateikiame informacija mokymo kurse, bet jeigu vis dėlto negausite to ko tikėjotės, per 7 kalendorines dienas nuo kurso pradžios galite kreiptis į mus ir mes jums grąžinsime pinigus.

Saugus apmokėjimas

Mes laikomės visų BDAR (GDPR) reikalavimų, todėl užtikriname jūsų duomenų ir atsiskaitymo saugumą. Puslapyje naudojame aukšto lygio šifravimo sistemą, todėl operacijos yra apsaugotos nuo duomenų pažeidimų.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 Jei negalėsiu dalyvauti gyvai, ar bus galimybė peržiūrėti video įrašus?
Įsigiję mokymų programą gausite prisijungimus į kiekvieną internetinį užsiėmimą. Jei negalėsite sudalyvauti nustatytu laiku, įrašus, namų darbus ir dalomąją medžiagą gausite el. paštu bei galėsite mokytis savo tempu.

 Kiek laiko galėsiu žiūrėti įsigytus mokymus?
Įsigytus mokymų įrašus galėsite žiūrėti dar pusę metų po mokymo kurso pasibaigimo.

Kaip galėsiu žiūrėti įsigytą medžiagą? Ar peržiūrų skaičius bus ribotas?
Įsigytus mokymų kursus galėsite žiūrėti jums patogiausiu būdu per bet kurį įrenginį – kompiuterį, telefoną, planšetę ar televizorių.
Peržiūrų skaičius nėra ribojamas, prie įsigytos medžiagos, galėsite jungtis bet kuriuo jums patogiu metu ir tiek kartų kiek norėsite. Prieiga prie mokymų medžiagos bei video bus aktyvūs 6 mėnesius.

Ar yra grąžinimo garantija?
Mes esame užtikrinti pateikiama informacija. Bet jeigu vis dėlto negausite to ko tikėjotės, per 7 kalendorines dienas nuo kurso įsigijimo galite kreiptis ir mes jums grąžinsime pinigus. Kreiptis agne@psichologijoscentras.eu ar tel. +370 624 04667.

 Ar galiu mokymų kursą padovanoti kitam žmogui?
Mokymų kursus galite įsigyti ir kitam žmogui – tokiu atveju įsigijimo metu nurodykite ne savo, o to asmens kontaktinius duomenis (telefono numerį bei elektroninį paštą, kuriais bus atsiųstas prisijungimas į dovanojamus mokymus).

Visos teisės saugomos | © PSICHOLOGIJOS MOKYMŲ CENTRAS

Įmonės kodas: 305743263
SASKAITOS NR.: LT867300010167541661