ŠIANDIEN - 90% NUOLAIDA!

KAIP PERPRASTI ŽMONIŲ ŽAIDIMUS - CHARAKTERIŲ PSICHOTIPŲ KURSAS

Internetinį kursą veda psichologė - psichoterapeutė Genovaitė Petronienė

 Mokymų kursas, kurį gali pradėti iš karto. SUŽINOK, KAIP perprasti net sudėtingiausio charakterio žmogų. Padėk SAU sukurti stabilius santykius šeimoje bei darbovietėje.

Supraskite bendravimo subtilybes, išsiaiškinęs žmonių psichotipo užkaborius

Suaugusiai asmenybei aišku, jog kiekvienas individas yra skirtingas. Tiek jo elgesys kasdienybėje,  tiek būdo bruožai bei bendravimas. Tačiau kartais, tam tikrų žmonių elgsena mums yra nesuvokiama, o dažnai - ypatingai nepatogi. O susimąsčius ,- "Ar tai mano charakteris netinkamas ar kitas žmogus yra nesukalbamas?" - dažniausiai lieka daugiau klausimų nei atsakymų.
Ar būna taip, kad bendraujant su kitu asmeniu:

✔️ trūksta kantrybė, nes nesuvokiate ar žmogus jūsų nesupranta iš tiesų ar visgi tyčiojasi ir žaidžia su jumis

✔️ kitas asmuo nuolat įveda jus į didelį stresą ar destrukcines situacijas

✔️ turite kolegą, draugą, kuris linkęs jus žeminti, nepaisant to, kad sutariate lyg ir gerai

✔️ jūsų artimas žmogus nuolat melancholiškoje nuotaikoje bei turite visad jį "traukti"

Tam tikras žmonių elgesys, kartais primenantis tyčines situacijas, gali išvesti jus iš kantrybės arba sukelti kitus negatyvius veiksmus bei jausmus. Norint turėti kokybišką socialinį gyvenimą turite suprasti aplink save esančius charakterių psichotipus bei neįsitraukti į jų žaidimus arba jau įsitraukus, sugebėti sukontroliuoti bei nukreipti pozityvia linkme.

KURSE SUŽINOSITE:


Kokie psichotipo bruožai lemia jūsų profesijos pasirinkimą. Taps aišku, kokie faktoriai jūsų charakteryje lemia sėkmę ar nesėkmę karjeroje bei kokie darbų pasirinkimai jums tinkamiausi.

Kaip reikėtų elgtis poroje, kai abu psichotipai sudėtingi. Kaip suprasti, kurie psichotipai dera asmeniniuose santykiuose, o kurie yra visiška priešprieša. Ką daryti, jei nederantys psichotipai jau kartu bei norima išlaikyti kokybiškus santykius.

Koks Jūsų, kaip tėvų, elgesys programuoja vaiko psichotipą. Koks konkretus elgesys ir būdo bruožai gali būti paveldėti bei kiek tam tikras psichotipas jam yra įteigtas jūsų kasdieniais veiksmais.

Ar įmanoma sukurti ryšį su psichopatinio tipo charakteriais. Ar tiesa, kad yra kelias normaliam bendravimui, o galbūt net santykiams su liaudyje nusakomu asmenybės tipu kaip "nesugebančiu mylėti ir atjausti". Ar įmanomi asmeniniai santykiai?

Kokios yra pagrindinės visų psichotipų santykių problemos. Taps aišku, kodėl depresiška asmenybė niekad nebus santykių varikliu, o narciziška asmenybė - lauks nuolatinio garbinimo ant pjedėstalo.

Suprasite kokie yra svarbiausi kiekvieno psichotipo idealai ir vertybės. Taps aišku kaip bendraujant sugebėti kiekvieną asmenybe patraukti į savo pusę bei kontroliuoti jų neigiamybes bei tam tikrų tipų asocialumą.

Sužinosite su kokiomis fizinėmis ir emocinėmis problemomis susiduria kiekvienas iš psichotipų. Taps aišku, kas lemia tam tikrus negalavimus bei kurie iš jų yra "sužaisti" bei nereikėtų kreipti dėmesio.

APIE ŠIO KURSO LEKTORĘ

Psichologė - psichoterapeutė Genovaitė Petronienė

Nuo 2016 vedančioji ir autorė “Žinių radijuje” laida “Apie tave”.
Nuo 2011 autorė ir lektorė “Laisvos amsenybės programoje”.
Nuo 2014 vedančioji ir autorė radijo stotyje “Laisvoji banga”.
Nuo 2007- privatus konsultacinis kabinetas.
2002- 2018- dėstytoja ir supervizorė Humanistinės ir Egzistencinės psichoterapijos institute.
Dėstytoja: nuo 1997 Vilniaus Universitete, Vilniaus Gedimino Technikos Universitete, Pedagogų Profesinės Raidos Centre, UAB „Vadybos Pokyčių Konsultavimas“, Vilniaus Dailės Akademijos edukacinių studijų centre.
Medicinos psichologė nuo 1995 metų įvairiuose Vilniaus Psichikos sveikatos centruose, nuo 2002 psichologė -psichoterapeutė.

Kompetencijos:
Ekspertinės žinios psichodiagnostikos, psichoterapijos, bendrosios, pedagoginės ir organizacinės psichologijos išmanymas. Konsultuoja bei skaito paskaitas lietuvių ir rusų kalba, skaito ir bendrauja anglų kalba. Yra Žurnalistų sąjungos ir Rašytojų sąjungos narė.
Skaitė pranešimus Rytų Europos Egzistencinės Psichoterapijos Asociacijos konferencijose ir publikuoja straipsnius šios asociacijos žurnaluose.

Pasisakymai: 
Televizija: „Labas rytas“, ”Valanda pas Rūtą“, 
Radijo laidose: „Pašnekesiai apie tave ir kitus“, “Kasdienybė kultūra” ir tt. Interviu “Delfi”, “Lietuvos rytas”, „Ieva“, „Moteris“, ”15 minučių”. 
6 metus rašė žurnalui “Aš ir psichologija”; laikraščiui “Šiaurės atėnai”, puslapiams bernardinai.lt ir manokarjera.lt.

ŽINIASKLAIDA APIE GENOVAITĘ PETRONIENĘ

KURSAS SKIRTAS JUMS, JEIGU NORITE SUŽINOTI:

✔️ Kaip elgtis asmeniniuose santykiuose su skirtingais psichotipais

✔️ Kaip suprasti savo psichotipą ir padėti sau kasdienybėje

✔️  Į kokius bruožus, lemiančius tam tikrą psichotipą jums reikėtų atsižvelgti ieškant naujų santykių, partnerio

✔️ Kaip elgtis darbovietėje tarp daug skirtingų psichotipų ir turėti stabilesnę aplinką

✔️ Kaip neįdiegti savo vaikui tam tikro psichotipo bruožų bei suprasti kokie gali būti jūsų lemiami veiksmai atžalos atžvilgiu

✔️ Apie jūsų įtaką žmonėms, kaip tam tikro psichotipo

✔️ Kaip padėti bendrauti sudėtingiems psichotipams

✔️ Kaip pastebėti iš anksto bruožus žmonių, nuo kurių kartais vertėtų laikytis atokiau

KĄ ŽMONĖS KALBA APIE ŠĮ KURSĄ:

"...Smagūs mokymai , sakyčiau labai skaniai "susiklausė". Klausant apie kiekvieną asmenybės tipą, lengvai pavyksta susidėlioti to asmenybės tipo žmogaus paveikslą. Psicgologė kalba su pavyzdžiais, nenuobodžiai. Pateikiama info, kas turi įtaką atskirų asmenybės tipų formavimuisi, kodėl žmogus elgiasi vienaip ar kitaip. Kur tai pritaikyti? - Visur! Šeimoje, pateisinant nesuprantamą sutuoktinio elgesį ar auklėjant vaikus, darbe - ypač dirbant aptarnavimo srityje, pardavimuose, vedant derybas, užmezgant ilgalaikius santykius su klientais ar ieškant verslo partnerio, be abejo - draugų rate ir visur kitur kur tik susiduriame su žmonėmis ir tenka kurti vienokius ar kitokius santykius. Klausydama mokymų tvarkiausi namus, tai net nesupratau kur dingo laikas. Žodžiu, dideli komplimentai ir padėka gerb. psichologei Petronienei už puikius mokymus! Rekomenduoju!"

"Mokymuose lektorė iš tiesų taikliai, aktualiai, suprantamai, o kartais visai netikėtai atskleidė skirtingų asmenybių bruožus, elgsenos modelius, kuriuos įvertinus ir sugrupavus paaiškėja kodėl klientų, o kartais ir bendradarbių elgesys, komunikacijos stiliai yra tokie ar kitokie.. Neabejotinai rekomenduočiau mokymus specialistams kuriems tenka dirbti su klientais gyvai, taipogi ir dirbant specialistų darbo grupėse ar komandose! Dėkui."

SPECIALI KURSO KAINA ŠIANDIEN:

Daugiau nei 16 tūkst. žmonių sudalyvavo renginiuose ir pasitikėjo psichologės - psichoterapeutės Genovaitės Petronienės taikomomis metodikomis ir pasiekė norimus rezultatus!

AKCIJA DABAR: - 90% NUOLAIDA!

liko 2 vietos už specialią kainą!

34,90 EUR VIETOJE 349 EUR

countdown
00Hours00Minutes00Seconds
1 Žingsnis: Kontaktinė informacija  
Pilnas vardas ir pavardė
El. Paštas
Tel. Numeris
2 Žingsnis: Apmokėjimo informacija
Kreditinės kortelės numeris:
CVC kodas:
Mėnesio galiojimas
Metų galiojimas
Produktas
kaina
€34.90
€9.99

Neribota Prieiga (9.99 €): Norėtum gauti visiškai neribota prieigą prie šio kurso visam gyvenimui? Pažymėk laukelį viršuje ir gauk prieiga visam laikui, o ne tik 4 savaites! Su šią parinktimi galėsi žiūrėti ir mokytis kada tik panorėsi ir kiek tik panorėsi!

Rekvizitai norintiems už kursą apmokėti savarankiškai banko pavedimu:
GAVĖJAS: PSICHOLOGIJOS MOKYMŲ CENTRAS, UAB
SASKAITOS NR.: LT867300010167541661
 SUMA: 34,90 EUR

PAVEDIMO PASKIRTYJE įrašykite: "CHARAKTERIŲ PSICHOTIPAI KURSAS" ir savo elektroninį paštą. 

 Per 1 darbo dieną prisijungimai bus atsiųsti jūsų nurodytais kontaktais.
_____________________________________________________
! PASTABA: jei jūsų bankas neleidžia įrašyti "@" ženklo, rašydami savo elektroninį paštą, šį ženklą praleiskite.
_____________________________________________________
Turite daugiau klausimų? Susisiekite:
 agne@psichologijoscentras.eu
+37062404667
 Štai, ką jūs gausite įsigiję "Kaip perprasti žmonių žaidimus - charakterių psichotipai" internetinį kursą:
  • Profesionalaus psichologo ​9 psichotipų praktines analizes: užteks skirti keliasdešimt minučių per dieną, galėsite mokytis savu tempu.
  • Profesionalų ir interaktyvų VIDEO turinį, kuris perteiktas įdomiai su vizualizacijomis ir muzikiniais takeliais (tiks žiūrėti kompiuteryje, televizoriuje arba telefone).
  • ​4+ valandų trukmės VIDEO kursą. Tai praktinis įrankis, kurį galėsite naudoti kasdienybėje, tiek bendraujant šeimoje, tiek darbovietėje ar kitose socialinėse situacijose.
  • Autogeninę treniruotę viso kūno atsipalaidavimui. Tai pratimas, kurį galėsite praktikuoti pats sau, norėdamas suvaldyti stresines situacijas.
  • Savikontrolės ir atsipalaidavimo pratimus - raumenų atpalaidavimui, kvėpavimo valdymui, nusiraminimui ir dėmesio valdymui.
  • 5 Praktines užduotis, kurios padės pažinti save, ugdyti savivertę ir meilę sau, įvertinti reikšmingas gyvenimo patirtis, nustatyti savo stiprybes bei palaikančius resursus.
  • ​3 Testus asmenybės savybėms tirti.

7 dienų pinigų gražinimo garantija

Mes esame užtikrinti pateikiame informacija seminare, bet jeigu vis dėlto negausite to ko tikėjotės, mes jums grąžinsime pinigus.

Saugus apmokėjimas

Mes laikomės visų BDAR (GDPR) reikalavimų, todėl užtikriname jūsų duomenų ir atsiskaitymo saugumą. Puslapyje naudojame aukšto lygio šifravimo sistemą, todėl operacijos yra apsaugotos nuo duomenų pažeidimų.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 Kam skirtas šis kursas?
Šis kursas padės jums perprasti sėkmingų ir laimingų žmonių bendravimo subtilybes. Kursas skirtas žmonėms norintiems suprasti savo ir kitų žmonių psichotipą bei padėti sau kasdienybėje.
Ar tai yra gyvas kursas ar jo įrašas?
Tai yra profesionaliai nufilmuotas kursas, kurį galėsite žiūrėti jums patogiu metu ir tempu. Įsigiję šį kursą gausite praktinius pratimus bei namų darbus, kurie padės TAU sukurti stabilius santykius šeimoje bei darbovietėje.
 Kiek laiko galėsiu žiūrėti šį kursą kai įsigysiu?
Tai praktinis įrankis, kurį galėsite naudoti įvairiose gyvenimo etapuose vėl ir vėl! Įrašą galėsite žiūrėti pakartotinai net 4 savaites.

PSICHOLOGIJOS MOKYMŲ CENTRAS 2023

VISOS TEISĖS SAUGOMOS.
Įmonės kodas: 305743263
SASKAITOS NR.: LT867300010167541661