VELYKINĖ AKCIJA - 91% NUOLAIDA!

SUPROJEKTUOK LAIMINGO VAIKO ATEITĮ

Internetinį kursą veda psichoterapeutas Olegas Lapinas

 Mokymų kursas, kurį gali pradėti iš karto. SUŽINOK, KAIP AUGINAMI LYDERIAI, LŪZERIAI AR VIDUTINIOKAI... Išrink scenarijų, kuris tinkamiausias tavo vaikui.


..Kursas skirtas auginantiems vaikus nuo 1 iki 12 metų amžiaus sąmoningiems esamiems ir būsimiems tėveliams

Neklaidinkite savo vaiko sakydami vienaip, o elgdamiesi priešingai. Jūsų vaikas - daug protingesnis nei Jums kartais atrodo!

Taip dažnai prašome vaiko gražiai elgtis, nedaryti “to ir ano”, daryti “taip ar kitaip” , būti “PATOGIU VAIKU” mums. O kaip dažnai patys elgiamės būtent taip, kaip norime, kad elgtųsi mūsų vaikas?

Ar būna taip, kad prašote vaiko:

✔️pasistengti labiau, paieškoti daugiau būdų, kurie padėtų pasiekti tikslą, O TUO METU PATYS DARBE: ieškote kuo paprastesnio ir greitesnio sprendimo būdo arba “kaip apeiti taisykles”, kad tik sumažinti darbų krūvį ar 
tiesiog išvengti darbų.

✔️prie stalo sėdėti gražiai, valgyti su įrankiais, plautis rankas, valytis dantis reguliariai, laiku atlikti namų darbus, dalintis žaislais, neatsikalbinėti mokykloje, nesivelti į konfliktus su draugais ar mokytojais, nešnekėti per daug, “duoti durniui kelią” ir panašūs dalykai, O TUO METU PATYS GYVENIME: sėdite kaip jums norisi, bet tik ne tiesiai, valgote visaip - tai rankomis, tai įrankiais, rankas plaunate “kaip pavyksta”, užduotis ir pažadus atidedate arba neįvykdote, konfliktuojate su kolegomis, artimaisiais, elgiatės egoistiškai, apšnekinėjate “kaip gyvena kiti”.

✔️neatsikalbinėti, nevartoti “keiksmažodžių”, nesityčioti iš žmonių, elgtis “teisingai”, saugoti daiktus, nerūkyti, negerti ir pan., O TUO METU PATYS: atsikalbinėjate prieš kolegas ar darbdavį, ginčijatės tarpusavyje namuose, tyliai keikiatės bendraujant su aplinkiniais, subtiliai šaipotės iš žmonių, kurių elgesio netoleruojate, pasislėpę nuo vaikų rūkote (gal net taip, kaip rūkė Jūsų tėvai, seneliai), per vaikų gimtadienius keliate alkoholio taures “švęsdami” vaiko šventę...

Elgesys, “nekaltos” frazės, iš pirmo žvilgsnio “ironiški” pasakymai, pasišaipymai, žodžiai su priešdėliu “ne” - tik maža dalis dalykų, kurie sukuria TOKIAS STIPRIAS PROJEKCIJAS VAIKO PASĄMONĖJE VISAM GYVENIMUI. Pagal turimas projekcijas vaikas formuos savo tolimesnį gyvenimą visose gyvenimo srityse: profesiniame kelyje, kurdamas santykius, kurdamas santykį su savimi ir aplinkiniais.

🔷 AR TAI REIŠKIA, KAD SUKLYDUS PADARĖTE ŽALĄ VISAM LAIKUI?

🔷 AR VĖLIAU VAIKAS PATS GALI KEISTI TURIMUS ĮSITIKINIMUS APIE SAVE, APLINKINIUS, PASAULĮ?

🔷 AR DAR GALITE PADĖTI SAVO VAIKUI?IŠMOKITE SUDERINTI TAISYKLES SU SAVO PAVYZDINIO - ELGESIO ĮPROČIAIS!

Jūsų elgesys 100-u procentų formuoja vaiko požiūrį Į SAVE, Į APLINKINIUS, Į PASAULĮ, todėl ypatingai svarbu suprasti, kad atsakomybė, kurią “nešėme” iki susilaukiant vaikų ir atsakomybė, kurią prisiimame jų turėdami - skiriasi “kaip diena ir naktis”.

DALYVAUDAMI KURSE SUŽINOSITE:


1. Kokį scenarijų savo vaikui diegiate pagal savo auklėjimo principus. Taps aišku, koks elgesio scenarijus būdingas Jums, kokia tikimybė, kad Jūsų vaikas kopijuos Jūsų elgesį ir nuo ko reikėtų pradėti pokyčius, jeigu norite įdiegti savo vaikui kitokį gyvenimo scenarijų.


2. Kaip reikėtų elgtis, kad ugdytumėte savo vaiko LAIMĖTOJO GYVENIMO SCENARIJŲ (princų / princesių scenarijus). Kaip reikėtų neprogramuoti vaikui perdėto laimėjimo ir maksimalistinių reikalavimų net jei Jūsų pačių elgesio modelis artimas laimėtojui perfekcionistui.


3. Koks Jūsų, kaip tėvų, elgesys programuoja vaiko VIDUTINIOKO GYVENIMO SCENARIJŲ. Koks konkretus elgesys skatina Jūsų vaiką - nei per daug stengtis, nei per daug atsipalaiduoti ir ką daryti, jei iki šiol skatinote vidutinioką, tačiau norėtumėte pakreipti vaiko auklėjimą kita linkme.


4. Koks Jūsų elgesys programuoja vaiko PRALAIMĖTOJO GYVENIMO SCENARIJŲ (varlių scenarijus). Kaip reikėtų neprogramuoti vaikui pralaimėjimo, net jei Jūsų pačių elgesio modelis artimas pralaimėtojui.


5. Kokie tėvelių ir senelių dažniausi posakiai, skambiai vadinami “prakeikimais” skatina vaiko laimėjimus ir nesėkmes. Taps aišku, kodėl seneliai pasižymi išmintimi, kuriai nereikia šiuolaikinių knygų ir kodėl tėvai yra lankstesni, tačiau jų žodis yra “silpnesnis, mažiau užtikrintas”.


6. Kokie tėvų ir net senelių elgesio modeliai formuoja vaiko požiūrį į gyvenimiškus dalykus: meilę, santykį su partneriu, į lytinius santykius, profesinį išsilavinimą ir kitas svarbiausias gyvenimo sritis. Taps aišku kaip vaiko mąstyme įdiegtos pasąmoninės projekcijos skatina jį ieškoti patvirtinimų apie tai, kokį elgesį vaikystėje skatino tėvai ir seneliai.


7. Apie tėvų tarpasmeninių santykių scenarijų “NIEKADA”, kuris skatina vaiką rinktis kraštutinumus.


8. Apie tėvų tarpasmeninių santykių scenarijų “VISADA”, kuris skatina vaiką apriboti savo galimybes pakeisti situaciją, nes tai nutiko “visiems laikams, visam gyvenimui” (išminuotojų šeimos modelis).


9. Apie tėvų/senelių tarpasmeninių santykių scenarijų “TOL, KOL”, kuris skatina Jūsų vaiką džiaugtis TOL, KOL kažkas nutiks. Taps aišku, kokie pasakojimai ir istorijos vaikui gali suformuoti laikiną džiaugsmą ir užkirsti kelią galimybėms situaciją pakeisti.


10. Apie tėvų tarpasmeninių santykių scenarijų “PO TO, KAI”, kuris programuoja vaiko sėkmę tuomet, kai bus tinkamos sąlygos. Kaip pvz., “po to, kai įgysi gerą išsilavinimą - tuomet gausi gerą darbą.”


11. Apie smegenis, kurios nesupranta dalelyčių “NE” ir kaip reikėtų tokius išsireiškimus keisti. Taps aišku, kaip sunku yra negalvoti apie tai, kas vaikui yra uždrausta.


12. Standartinius ir ypač vaiką veikiančius įsitikinimus, kurie veikia esamą ir veiks ateities elgesį. Išsiaiškinsite, kaip galite padėti vaikui pakeisti jį ribojančius ir klaidinančius įsitikinimus. 

APIE ŠIO KURSO LEKTORIŲ

Olegas Lapinas – lietuvių psichiatras, psichoterapeutas, pediatras, dėstytojas bei publicistas.

1984 m. Olegas Lapinas baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą pediatrijos specialybę.
1985–1988 m. dirbo gydytoju psichiatru Rokiškio psichiatrinėje ligoninės Vaikų ir paauglių skyriuje.
Dėstė edukologijos universitete. Olegas Lapinas yra Lietuvos gydytojų draugijos ir Lietuvos psichoanalizės draugijos narys.

ĮGYTOS KOMPETENCIJOS:
Išvažiuojamas Bechterevo instituto psichoterapijos ciklas (Vilnius) 1984;
Tarptautinis psichoterapijos ir psichiatrijos mokymas (Švedija, Malmo)1994;
Tarptautinis psichoanalitinės terapijos (Olandija) mokymas 1994-2000;
Tarptautinis psichodramos mokymas (Vokietija) 1996-2002,
NLP praktiko sertifikacinis kursas (Vilnius) 2001,
Asmeninės laisvės mokymai (T.Glubin, JAV) 2009-2010,
Šeimos konsteliacijų mokymai (M.Jeff, Britanija) 2009-2010

APIE LEKTORIŲ PAPILDOMAI GALITE RASTI SPAUDOJE:
Straipsniai Lietuvos dienraščiuose: “Delfi”, "Tavovaikas.lt", "Lrytas.lt". Žurnale “Psichologija Tau” (nuo 1996 iki dabar).

Išleistos šešios knygos (trys kartu su žmona Dalia Lapiniene) 2002-2015.


ŽINIASKLAIDA APIE OLEGĄ LAPINĄ

KURSAS SKIRTAS JUMS, JEIGU NORITE SUŽINOTI:

✔️ Kaip galima užprogramuoti savo vaiką sėkmei

✔️ Kokius posakius dažniausiai girdi vaikai, kurie užauga laimėtojais

✔️  Apie transgeneracines patirtis, kurios persiduoda iš kartos į kartą

✔️ Kaip vaiko nepaversti narcizu, norint jį užauginti kaip laimėtoją

✔️ Apie tėvų palaikymo svarbą ištikus pirmai vaiko nesėkmei

✔️ Apie tėvų įtaką vaiko ateities santykiams

✔️ Apie senelių gyvenimo scenarijų įtaką vaiko raidai

✔️ Kaip vaikui neprimesti savų įsitikinimų arba kaip pastebėti tą jau darant ir pasitaisyti

✔️ Kaip pastebėti ir atsižvelgti į vaiko prigimtinius gabumus

KĄ ŽMONĖS KALBA APIE ŠĮ KURSĄ:

Esu dviejų vaikų mama ir iki šiol vis klausiu savęs, kodėl toje pačioje šeimoje auga tokie du skirtingi vaikai. Iki šio kurso, niekaip neradau atsakymo, ką darau ne taip, kodėl vienas vaikas siekia tikslų, o kitas, net nepabandęs nuleidžia rankas. Ir man, kaip mamai, tai nedavė ramybės. Juk mes visada norime savo vaikams geriausio, bet neretai tenka pasakyti, kad išėjo taip, kaip visada... Manau, šis seminaras yra naudingas ne tik tėvams, kurie jau augina nevykėlio ar vidutinioko tipo vaiką, ne tik tiems, kurie nuolat bijo dėl vaikų, arba ne tik tiems, kurių vaikai nuolatos patiria nesėkmes ir net pradėję siekti pasiduoda, bet visiems suaugusiems: tėvams, mokytojams, seneliams, kurie dalyvauja vaiko ugdymo ir asmenybės formavimo procese, nes tik teisingos žinios gali padėti nedaryti klaidų auginant vaikus. Seminarą rekomenduoju visiems, kuriems rūpi būsimos mūsų visuomenės sėkmė.

Iki šiol teko susipažinti su literatūra, kurioje kalbama apie įvairių įsitikinimų įtaką asmenybės formavimui (pvz., Jen Sincero kūriniai), tačiau šiame kurse pirmą kartą susipažinau su įsitikinimų „rūšimis“, t.y., kokie konkrečiai įsitikinimai (mąstysena) būdingi laimėtojams, o kurie - pralaimėtojams. Manau, kad tai žinoti yra labai naudinga kiekvienam žmogui. Taip pat pirmą kartą išgirdau apie scenarijus, kuriuos yra linkę gyventi tam tikro mąstymo žmonės. Ši informacija sudomino ir paskatino domėtis toliau. Pirmiausia, be abejo, rekomenduočiau šį kursą tiems, kas augina vaikus. Tačiau taip pat manau, kad kursas būtų aktualus ir visiems tiems, kurie dirba su savimi ir siekia gerinti save pati, kadangi dėstoma informacija padeda geriau suvokti mūsų pačių elgesį ir mus supančią aplinką.

Vertas dėmesio turinys šeimoms (su vaikais, ar dar tik juos planuojantiems). Informacija puikiai išdėstyta, papildyta šiuolaikiškais ir konkrečiais pavyzdžiais. Todėl įsisavinti ir pritaikyti patarimus praktikoje išties labai lengva. Jau tą pačią dieną keletą iš jų pritaikiau ir savo šeimoje. Rezultatai nustebino. Pasikeitė ne tik vaiko elgesys, bet ir pati į daugelį dalykų pakeičiau požiūrį. Tikiu, kad ilgesnėje perspektyvoje viskas klostysis dar geriau..

SPECIALI KURSO KAINA DABAR

AKCIJA DABAR: - 91% NUOLAIDA!

  29 EUR VIETOJE 349 EUR

countdown
00Hours00Minutes00Seconds
1 Žingsnis: Kontaktinė informacija  
Pilnas vardas ir pavardė
El. Paštas
Tel. Numeris
2 Žingsnis: Apmokėjimo informacija
Kreditinės kortelės numeris:
CVC kodas:
Mėnesio galiojimas
Metų galiojimas
Item
Price
29 eur
9.99

Neribota Prieiga (9.99 €): Norėtum gauti visiškai neribota prieigą prie šio kurso visam gyvenimui? Pažymėk laukelį viršuje ir gauk prieiga visam laikui, o ne tik 4 savaites! Su šią parinktimi galėsi žiūrėti ir mokytis kada tik panorėsi ir kiek tik panorėsi!

 Štai, ką jūs gausite įsigiję "SUPROJEKTUOK LAIMINGO VAIKO ATEITĮ" internetinį kursą:
  • ​20 praktinių patarimų vaiko pasitikėjimui auginti: užteks skirti keliasdešimt minučių per dieną, galėsite mokytis savu tempu.
  • Profesionalų ir interaktyvų ​4k VIDEO raiškos turinį, kuris perteiktas įdomiai su vizualizacijomis ir muzikiniais takeliais (tiks žiūrėti kompiuteryje, televizoriuje arba telefone).
  • ​210 minučių trukmės VIDEO kursą. Tai praktinis įrankis, kurį galėsite naudoti įvairiose vaikų ugdymo etapuose vėl ir vėl!
  • 7 praktinės užduotis (namų darbai). Jie padės didinti pasitikėjimą, meilę sau, padės suvaldyti perdėtą savikritiką ir formuoti adekvačias nuostatas.
  • TESTAS NR. 1, kuris padės įvertinti bendrą pasitikėjimą savimi, atsparumą nesėkmėms, gebėjimą reikšti jausmus, paprašyti pagalbos, pareikalauti, nesijausti kaltu, būti nenuolaidžiu – tai yra įvertinti individo psichosocialinį elgesį.
  • TESTAS NR. 2, kuris padės įvertinti savo pasitikėjimą savimi (savigarbos vertinimo skalė).
  • Dažniausiai užduodamų klausimų sesiją (VIDEO įrašą, kuriame psichoterapeutas Olegas Lapinas atsako į aktualiausius klausimus)

7 dienų pinigų gražinimo garantija

Mes esame užtikrinti pateikiame informacija seminare, bet jeigu vis dėlto negausite to ko tikėjotės, mes jums grąžinsime pinigus.

Saugus apmokėjimas

Mes laikomės visų BDAR (GDPR) reikalavimų, todėl užtikriname jūsų duomenų ir atsiskaitymo saugumą. Puslapyje naudojame aukšto lygio šifravimo sistemą, todėl operacijos yra apsaugotos nuo duomenų pažeidimų.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 Kam skirtas šis kursas?
Kursas skirtas tėvams, seneliams ar globėjams auginantiems vaikus nuo 1 iki 12 metų amžiaus, nors pateikta informacija tiks ir auginant vyresnio amžiaus vaikus.

Ar tai yra gyvas kursas ar jo įrašas?
Tai yra profesionaliai nufilmuotas kursas, kurį galėsite žiūrėti jums patogiu metu ir tempu. Įsigiję šį kursą gausite praktinius pratimus ir namų darbus, kurie skirti ne tik vaiko pasitikėjimui auginti, bet ir padės suvaldyti perdėtą savikritiką bei formuoti adekvačias nuostatas.
 Kiek laiko galėsiu žiūrėti šį kursą kai įsigysiu?
Tai praktinis įrankis, kurį galėsite naudoti įvairiose vaikų ugdymo etapuose vėl ir vėl! Įrašus galėsite peržiūrėti pakartotinai net 4 savaites.

Visos teisės saugomos | © PMC Baltic