internetinis RENGINYS
6 žingsniai, kaip pamilti save 
Meilė, kuri gydo kūną, santykius bei finansus.

Su Lektore Asta Ivaškevičiūte

NEMOKAMAS RENGINYS
Užpildykite informaciją ir dalyvaukite nemokamai!
RENGINYS ĮVYKS 2022.01.23 11:00
val.
*Ribotas vietų skaičius!
Sveiki, aš Asta Ivaškevičiūtė
ŠTAI, KĄ SUŽINOSITE MANO NEMOKAMAME RENGINYJE
  • Dažniausia problema yra tikėjimas, kad meilę reikia užsitarnauti ar nusipelnyti. Taps aišku, kodėl mylėti - nereiškia pataikauti ir kodėl, tai neturi būti leidimas kitam elgtis su tavim blogai. 
  • Sužinosite, kad mylėti (save taip pat!) yra labai lengva. Kad tą pajustume, darysime trumpas, nesudėtingas meditacijas.
  • Papasakosime, kaip meilės jausmas padeda sveikti, mažiau sirgti, drąsiau realizuoti save ir kurti gerus santykius su žmonėm. 
  • ​​Suvoksite, kaip neatimant meilės iš savęs, sukurti pilnaverčius santykius su kitais žmonėmis. 
  • Suprasite, kaip pačiai pajusti savo vertę, skiriant sau dėmesį, meilę ir pasitenkinimą.
  • ​Taps aišku, kaip išmokti mylėti save, jei turite daugybę vaikystės stigmų ir buvote nepakankamai mylimas tėvų.
*Vietų Skaičius Ribotas - Tik 100 Nemokamų Vietų
Renginį veda lektorė  -
Asta Ivaškevičiūtė
Asta Ivaškevičiūtė – lektorė, rašytoja, susitikimų moterims vadovė, viena iš VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studija" kūrėjų.

Beveik 10 metų dirbau reklamos ir rinkodaros srityje, siekiau karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, supratau, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmiau vieną iš pačių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje.

Šiuo metu jau devynerius metus skaitau paskaitas, vedu mokymus apie autentiškojo savęs atradimą ir tikrojo "aš" savyje budinimą, vedu praktinius užsiėmimus, meditacijas bei vizualizacijas. 

Esu sukūrusi efektyvų darbo su savim metodą "Savo gyvenimo autorė(-ius)", jo mokau jau ketvirtus metus. Šis metodas padeda iš esmės pakeisti požiūrį į save, savo mintis bei emocijas, o situacijas, santykius, gyvenimo aplinkybes pamatyti naujais aspektais. Esu knygos "Laisvė būti savimi" autorė.
RENGINIO ORGANIZATORIUS
Visos teisės saugomos
© Psichologijos mokymų centras, UAB
2022
Powered By ClickFunnels.com