Prof. dr. Gedimino Navaičio internetinis kursas

"ŠIUOLAIKINIS ANTISTRESAS"

 11 dienų unikali mokymų programa, kurią galima pradėti iš karto. 21 žingsnis su 8 praktinėmis užduotimis padės pažaboti stresą 


"...40 metų patirties sudėta į šią streso valdymo sistemą" (psichoterapeutas Gediminas Navaitis)

Neleisk nerimui dėl įvykusių ar neįvykusių dalykų atimti dabarties džiaugsmo!

Kaip dažnai aukojame sveikatą, kad uždirbę daugiau pinigų, susikurtume komfortą, laisvę, saugumo jausmą?

O kaip dažnai uždirbę pinigus išleidžiame juos nereikšmingoms ir spontaniškoms smulkmenoms?

GYVENIMO BALANSAS
Kurioje balanso pusėje būsime, visiškai priklauso nuo kasdienių įpročių, gyvenimo būdo, požiūrio į vykstančius aplink mus dalykus ir gebėjimo tuos dalykus priimti.

Nežinomybė dėl ateities, praeities išgyvenimai, kasdieniai rūpesčiai dažną iš mūsų verčia sunerimti, ko pasekoje jaučiame vis didėjančią įtampą, stresą, kuris tiesiogiai atsiliepia:
✔️ kasdieniam produktyvumui,
✔️ pasitenkinimui veikla,
✔️ prasmės matymui rutinoje
✔️ bei vertingos duoklės atidavimui savo aplinkoje.

MŪSŲ GALVOSE STRESAS YRA 100 KARTŲ DIDESNIS NEI REALYBĖJE. Ypatingai tai parodo mokslinis požiūris analizuojant organizmo reakciją jį patiriant.

Gediminas Navaitis naudoja sveiką sąvoką - “suvaldytas stresas”. Skamba moderniai, tiesa? Šią sąvoka plačiau nagrinėsime mokymuose “Šiuolaikinis antistresas”

ŠIOJE MOKYMŲ PROGRAMOJE SUŽINOSITE:


Kaip suvaldyti kylantį stresą, pasitelkiant mokslo ir praktikos patvirtintus būdus.


Praktiškai išmėginsite streso įveikos būdus ir atrasite tinkantį Jūsų organizmui bei gyvenimo būdui.


Išmoksite minčių savistabos, kurios dėka, pradėsite savo dėmesį koncentruoti iš “gyvenimas-rūpesčiai” į “gyvenimas-malonumas”.


Susipažinsite su lektoriaus taikomu YPAČ paprastu, bet veiksmingu “Ramybės pratimu”, kuris padeda sukoncentruoti dėmesį net esant stipriai stresinei situacijai.


Sužinosite apie paprastai paaiškinamą mokslinį požiūrį į organizme kylantį stresą, jo priežastis ir pasekmes.

MOKYMŲ PROGRAMOS AUTORIUS:

Gediminas Navaitis

Prof. dr. Gediminas Navaitis – socialinių mokslų daktaras, šeimos psichologas ir tyrinėtojas.

Turi didelę patirtį konsultavimo srityje. Lektorius yra vedęs apie 100 seminarų įvairiomis temomis bei suteikęs daugiau nei 1000 konsultacijų.

Pedagogikos ir socialinių mokslų akademijos akademikas, Lietuvos psichoterapijos draugijos valdybos narys, daugelio mokslo ir mokslo populiarinimo straipsnių, 34 knygų lietuvių ir užsienio kalbomis autorius.

MOKYMAI SKIRTI JUMS, JEIGU:

❌ Pagaunate save stresuojant dėl įvairių smulkmenų, kurios praėjus kuriam laikui atrodo visai nereikšmingos.

❌ Jaučiate kylantį stresą situacijose, kurios Jums naujos, nepatirtos, nekomfortiškos ar kelia nežinomybės jausmą bei nemokate staigiai jo suvaldyti.

❌  Dabartiniame karantino periode susidūrėte su dalykais, kurie privertė Jūsų susikurtą stabilumą, komfortabilumą “braškėti”, o Jūsų turimos kompetencijos sukelia abejonių iškeliant klausimą: ar pavyks prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos?

❌ Jaučiamą įtampą namuose, darbe ar kitoje aplinkoje atsinešate į su stresu nesusijusias erdves, tačiau norėtumėte išmokti to nedaryti.

❌ Norite pakeisti požiūrį iš “stresas - mano priešas” į “stresas-mano draugas”.

❌ Kaskart pajutę stresą arba jo rizikas - vengiate situacijų ir taip prarandate naujas galimybes.KĄ ŽMONĖS KALBA APIE ŠĮ KURSĄ:

Matosi, kad  prof. Gediminas Navaitis sudėjo visą save į šitą kursą. Man tos 11 dienų prabėgo labai greit. Gautus Video panaudosiu dar ne kartą, kai pagausiu save stresuojant dėl smulkmenų
Varnienė Violeta


Įpatingai dėkui už praktinius pratimus. video mokymai buvo lyg "SPA mano protui". Paprastais žodžiais paaiškinta sudėtinga tema. Labai įtraukiantis kursas padėjęs susigrąžinti ramybę ir įkvėpęs naujiems darbams. Supratau, kad streso gal ir neatsikratysiu, bet išmokau jį suvaldyti ir nežaloti savęs. Problema būdavo, kad stresuodamas visada šią būseną perduodavau savo artimiems žmonėms.
Vitalijus Krivencov

Labai patogiai suskirstytas kursas. Po kiekvienos dalies, galėjau apmąstyt ir suprast savo esmines priežastis nemokėjimo suvaldyt staigaus streso. Kursas davė suvokimą, kaip atskirt kylantį stresą ir pagauti save tame momente.
Brigita Turaitė

SPECIALUS PASIŪLYMAS 

Daugiau nei 9000 žmonių pasitikėjo psichoterapeuto Gedimino Navaičio taikomomis metodikomis ir pasiekė norimus rezultatus

33 eurai vietoje 330 eurų

liko 2 vietos su 90% nuolaida!

1 Žingsnis: Kontaktinė informacija  
Vardas ir pavardė
El. Paštas
Tel. Numeris
2 Žingsnis: Apmokėjimo Informacija
Kreditinės kortelės numeris:
CVC kodas:
Mėnesio galiojimas
Metų galiojimas
Mokėjimos pasirinkimas:
kaina
33 eur
9.99 eur.

Neribota Prieiga (9.99 €): Norėtum gauti visiškai neribota prieigą prie šio kurso visam gyvenimui? Pažymėk laukelį viršuje ir gauk prieiga visam laikui, o ne tik 1 mėnesį! Su šią parinktimi galėsi žiūrėti ir mokytis kada tik panorėsi ir kiek tik panorėsi!

Rekvizitai norintiems už kursą apmokėti savarankiškai banko pavedimu:

GAVĖJAS: PSICHOLOGIJOS MOKYMŲ CENTRAS, UAB
SASKAITOS NR.: LT867300010167541661
 SUMA: 43,50 EUR

PAVEDIMO PASKIRTYJE įrašykite: savo elektroninį paštą bei telefono numerį (kuriais per 1 darbo dieną jums bus atsiųstas prisijungimas į kursą).

PASTABA: jei jūsų bankas neleidžia įrašyti "@" ženklo, rašydami savo elektroninį paštą, šį ženklą praleiskite.
_________________________________________________
Turite daugiau klausimų? Susisiekite:
 agne@psichologijoscentras.eu
+37062404667
 Štai ką jūs gausite:
  • ​21 žingsnis padėsiantis suvaldyti stresą šiuolaikiniame pasaulyje: užteks skirti keliasdešimt minučių per dieną ir galėsite mokytis savu tempu.
  • 8 praktinės užduotys. Tai treniruotės padėsiančios taikyti teorines žinias praktikoje. Besimokydami praktikuositės su savo realiomis stresinėmis situacijomis.
  • Kursas susideda iš 150 minučių video mokymų turinio: tai praktinis įrankis kurį galėsite naudoti stresinėse situacijose vėl ir vėl! Įrašai jums pasiliks visam laikui.
  • Profesionalus ir interaktyvus: ​4k raiškos turinys perteiktas įdomiai su vizualizacijomis ir muzikiniais takeliais (tiks žiūrėti kompiuteryje, televizoriuje arba telefone).
  • Per 11 dienų išklausytas kursas: padės padaryti pokyčius savo profesinėje veikloje, santykiuose su aplinkiniais bei artimaisiais. Sumažinus streso lygį sugebėsite racionaliau mąstyti ir gebėsite pastebėti naujas galimybes.
  • ​Praktiniai patarimai-pratimai streso valdymui Mąstymo, Elgesio, Kūno ir Emocijų lygmenyse.
  • ​​2 testai streso lygiui ir perdegimui darbe nustatyti.
  • Autogeninė treniruotė viso kūno atsipalaidavimui, savo kūno, pojūčių pajautimui ir atpalaidavimui (audio-video įrašas).
  • ​Papildomos praktinės užduotys (namų darbai), kurie padės nustatyti streso pasekmes jūsų kūnui, įvertinti reikšmingas gyvenimo patirtis ir nustatyti savo stiprybes bei palaikančius resursus.

7 dienų pinigų gražinimo garantija

Mes esame užtikrinti pateikiame informacija seminare, bet jeigu vis dėlto negausite to ko tikėjotės, mes jums grąžinsime pinigus.

Saugus apmokėjimas

Mes laikomės visų BDAR (GDPR) reikalavimų, todėl užtikriname jūsų duomenų ir atsiskaitymo saugumą. Puslapyje naudojame aukšto lygio šifravimo sistemą, todėl operacijos yra apsaugotos nuo duomenų pažeidimų.
Visos teisės saugomos | © PSICHOLOGIJOS MOKYMŲ CENTRAS

Įmonės kodas: 305743263
SASKAITOS NR.: LT867300010167541661